Teoreticky znáte vše o zdravém stravování, ale potřebujete inspiraci a motivaci ke změně svých návyků. Máte zkušenosti s dietami, ale nedaří se vám váhu udržet? Chcete zlepšit svoji kondici a aktivitu? Vyberte si tedy vhodný program.

BUDETE FIT A V DOBRÉ KONDICI.

Naučíte se jíst kvalitně, pravidelně a takové množství a složení jídla, aby vás zbytečně nezatěžovalo, a zároveň jste neměli potřebu „dojídat se“ nekvalitními potravinami. Snadněji zvládnete vypjaté situace a stresující pracovní prostředí. V období chřipek budete odolnější. Budete fyzicky i mentálně aktivní. Pokud jste pracovně vytíženi, že nezvládáte domácí přípravu jídla, nebo se vám nechce vařit, naučíte se, jak si vybírat v pro vás dostupných restauracích, nebo kde a jaké potraviny kupovat, aby jejich příprava byla co nejsnadnější a jídlo bylo kvalitní.

Naučíte se co a kdy jíst, abyste neměli hlad, a přitom jste hubli. Budete jíst několikrát denně a včas, abyste zvládli ataky různých chutí a závislost na sladkostech. Naučíte se správně odhadovat množství jídla. Smyslem a cílem správného hubnutí není snížit denní příjem potravy na minimum, ale naučit se jíst tak, aby vaše strava byla chutná, sytá, výživově bohatá a energeticky odpovídala vašim aktivitám. To všechno se naučíte bez vážení a složitého počítání kalorií. Naučíte se orientovat se na trhu s potravinami a připravovat chutná, jednoduchá a kvalitní jídla.

NAUČÍTE SE SPRÁVNĚ JÍST:-)!