BUĎTE ZDRAVOU FIRMOU.
CHCETE ZAMĚSTNÁVAT ZDRAVÉ LIDI, KTEŘÍ BUDOU RÁDI CHODIT DO PRÁCE? ŽE JE TO UTOPIE, KTERÉ NEMŮŽETE UVĚŘIT?!
Výživové poradenství ve firmě je firemní benefit budoucnosti. Vyzkoušejte ho. Podpoříte kondici a výkonnost zaměstnanců a získáte účinný nástroj prevence při snižování nemocnosti ve firmě. Stanete se atraktivním zaměstnavatelem pro zaměstnance, klienty a obchodní partnery.

Společně vytvoříme podmínky pro zdravý životní styl ve vaší firmě. Představte si dobré a zdravé občerstvení na firemních akcích, vtipný plakát, třeba na recepci, co si dát ke svačině, k obědu, jak snadno dodržovat pitný režim. Možností je samozřejmě více. Důležité je, že zaměstnanec získává informace a je na něm, zda a kdy se zapojí do hry Zdravá firma.

WORKSHOPY, KTERÉ VÁM ZACHUTNAJÍ.
Inspirujte a motivujte své zaměstnance ke zdravému stravování na zážitkových workshopech. O čem jsou? Co a proč ze svého jídelníčku vynechat, co naopak jíst častěji. Praktické a jednoduché rady, jak potraviny vybrat a jednoduše připravit. To, o čem se budeme bavit, také ochutnáme. Témata workshopů jsou individuální. Možná vás bude zajímat, co jíst od benzinky k benzince, nebo jak jíst, abychom večer nevyplenili lednici. Nebo společně vymyslíme něco jiného.”