VÝŽIVOVÝ PORADCE VE FIRMĚ – TO TU JEŠTĚ NEBYLO!

Při práci nutričního terapeuta zaměřeného na firmy a jejich zaměstnance čerpám především z praxe své původní profese personálního konzultanta:

  • Vymýšlela, jak zkrotit stoupající nemocnost zaměstnanců.
  • Navrhovala jsem firemní benefity, které by do firmy přilákaly ty správné zaměstnance a motivovaly a stabilizovaly ty stávající.
  • Sestavovala  jsem plány vzdělávání a dlouhodobého rozvoje zaměstnanců a následně je vyhodnocovala a sledovala přínosy těchto aktivit

K čemu vám ale je vzdělaný, motivovaný a loajální zaměstnanec, když ho skolí kdejaká viróza?

Zamysleli jste se ale někdy nad tím, zda nejsou i jiné možnosti, jak zvýšit výkonnost jednotlivců i pracovních týmů, jak snížit nemocnost a absenci zaměstnanců, jak posílit vztah zaměstnanců k firmě a zvýšit jejich loajalitu?

Víte vy a vaši zaměstnanci, jak se stravovat, co ovlivňuje pracovní energii a kreativitu, jak lze vhodnou stravou eliminovat stres, co jíst na každodenních služebních cestách, nebo jak dokonce získat atraktivitu v očích klientů a obchodních partnerů, kterým nabídnete ne zcela běžné firemní občerstvení. Pokud se zapojíte do projektu Zdraví zaměstnanci, může se toto stát každodenní příjemnou realitou.

Vyzkoušejte ve své firmě program Zdraví zaměstnanci, který nabízím jako progresivní a zároveň edukativní přístup k řešení otázky stále rostoucích nároků na výkonnost a zdraví zaměstnanců. Lidé, kteří mají dostatek energie, jsou v dobré kondici a jsou spokojeni, podávají lepší pracovní výkony – jsou kreativnější a efektivnější; snadno komunikují a zvládají stres; rychleji se rozhodují; nejsou nemocní. Jsou to motivovaní, vysoce výkonní a loajální zaměstnanci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *