POSLEDNÍ KOLO HUBNUTÍ DO PLAVEK.

Začíná květen, měsíc lásky, omamných vůní a odzvonilo do posledního kola Hubnutí do plavek. Já vím, že se opakuju, jako na začátku roku, kdy se stejná snaha jmenovala Novoroční předsevzetí. Já se ale opakuju stejně, jako příběhy, které pravidelně slýchávám. A tak ješte jednou několik rad:

  1. Přestaňte dělat pokusy na svém vlastním těle, po které dietě více zhubnete a následně naberete méně kil nazpátek. Nic jiného od diet nečekejte.
  2. Uvědomte si, že pokud máte zhubnout napořád, tak musíte napořád změnit své špatné stravování. To ovšem neznamená snížit příjem potravin na minimum. Naopak, naučte se jíst kvalitní potraviny, což je záruka toho, že se zbavíte velkého nešvaru uzobávání čehokoliv v nekontrolovatelném množství mezi jídly.
  3. K tomu abyste zhubli, potřebujete nejen kvalitní jídlo, ale také pravidelný pohyb. To znamená musíte se hýbat = chodit každý den, a navíc pravidelně několikrát týdně sportovat. Pouze na vás záleží, jaký sport si vyberete, ale musí vás bavit a je důležité, aby pro vás byl dostupný. Nejen finančně, ale také časově. Abyste třeba cestou do bazénu nestrávili hodinu tam a hodinu zpátky.
  4. A to nejsnadnější nakonec. Naučte se odpočívat! Je to velice důležité. Unavený člověk dostane chuť na sladké, po sladkém dostane rychle velký hlad a když se hodně nají, bude unavený. Tak to je snad jednodušší si předem naordinovat odpočinek.

Přeju vám krásný květen, plný lásky a vůně kvetoucích stromů a dobrého jídla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *