POJĎME TO LETOS ZKUSIT TROCHU JINAK.

Přepití, přejedení a ze všech těch oslav asi také trochu unaveni jsme vstoupili do nového roku! A není tedy divu, že si tělo říká o trochu lehčí stravu.
Ti z nás, kteří do svých novoročních plánů zahrnuli oblíbené ZHUBNU! A tentokrát určitě RYCHLE, HODNĚ A NAPOŘÁD, mají už zajisté seznam jídel, která si na nějakou dobu, nebo raději úplně zakáží. Objednali se do nejbližší posilovny. Domluvili si volné termíny, sice to byla trochu fuška , ale podařilo se a budou chodit cvičit skoro každý den! Dokud nepadnou vyčerpáním, nebo je nedohoní chřipka, která v těchto prostorách vládne a nemilosrdně rozdává vše, co od ní lze očekávat. Jiní na to šli od lesa a vyrazili rovnou do lékárny, kde kromě různých vitamínů nakoupili také zázračné pilulky, „po kterých zaručeně zhubnete, i když je vám 40 nebo 50!“ A těm letošním se dá věřit, jsou jiné. Ty loňské asi nefungovaly.
Pro ty z vás, kteří dočetli až sem, mám návrh. POJĎME TO LETOS ZKUSIT TROCHU JINAK. Bez diet a zákazů, bez pilulek a kokteilů. Bez pohybu to bohužel nepůjde, ale všeho s mírou bude naše heslo, které na cestě za správnou váhou a hlavně pohodou nezklame.
Sledujte moje stránky a Facebook a naučíte se správně jíst .-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *