PODZIM NEBUDE ŽÁDNÁ NUDA.

Omluvám se všem, kteří přes prázdniny marně hledali nové články na webu, fotky na instagramu a facebook také pěkně zanedbávám. Ale slibuji, polepším se a začnu hned teď.
Žádné odkládání, že až od pondělka nebo až bude podzim, protože teď je ještě léto … Začít se má hned, když se člověk rozhodne, že se pustí do něčeho nového, nebo dlouho odkládaného a navíc podzim už je tady. A to si nevymýšlím, abych měla nějaké nové neotřelé téma. To je fakt. Když jsem hledala inspiraci pro letošní první poprázdninový článek, zjistila jsem, že 1. září začíná tzv. meteorologický podzim. Nejspíš je to odborný výraz pro známé „babí léto“. Teplota už není to, co bývala o prázdninách. Hlavně ranní teploty nás upozorňují, že bude hůř, květiny pomalu odkvétají, na polích je sklizeno, začíná nový školní rok. Nevím, jak to máte vy, ale já, přestože školní docházka se mě dávno netýká, začínám v září vždy něco nového. Prostě mám jiný rozvrh.

Co mě a tedy i vás čeká.

• Budu více psát o sezónním a vědomém stravování.
• Stále častěji vás zajímají recepty, tak proč je tajit, když se učíte správně jíst. K informaci o surovinách, které jsou v daném období důležité, najdete vždy inspiraci na jednoduchou přípravu.
• Ve svých článcích jsem zanedbávala klienty, kteří se mnou hubnou. Je pravda, že článek nevydá za individuální péči, rady, podporu a vedení. Ale kdo ví, třeba se mýlím. Možná to pro někoho z vás bude poslední kapka při rozhodování, zda se nenaučit správně jíst.
• Na webu www.pronajemklimentska.cz se budou pravidelně objevovat články o potravinách, které jsou vhodné pro ty, kteří pracují hlavou, o tzv. Brain Food potravinách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *