PITÍ, KTERÉ CHUTNÁ, ZAHŘEJE A POMŮŽE VÁM HUBNOUT.

Hubnout se dá především zdravým jídlem v přiměřeném množství, pravidelným pohybem a také vhodnými nápoji. Teď v zimě se toto téma obzvlášť hodí, protože hubnoucí nápoje mají zároveň skvělou schopnost zahřát nás, zrychlit náš metabolismus, podpořit trávení tuků a některé dokonce utlumí chuť na sladké.

PODPOŘTE TRÁVENÍ TUKŮ.
Uvařte si čaj maté. Tento čaj obsahuje velké množství kofeinu, přitom ale na rozdíl od kávy nepřekyseluje organismus. Zbavuje nás únavy a navozuje pocit sytosti. Pro někoho může být chuť čaje maté dost výrazná. Pro zjemnění chuti a zvýšení účinnosti hubnoucího efektu si přidejte kolečko pomeranče a zamíchejte tyčinkou skořice.

AKTIVUJTE SVŮJ METABOLISMUS.
To je dobré udělat hned ráno. Nalačno vypijte vlažnou vodu s citronem – to už jste asi všichni slyšeli, a ke snídani si uvařte zelený čaj, přidejte kousky ananasu a několika kapkami citronu nic nepokazíte. Ananas čaj příjemně osladí, podpoří trávení a zrychlí tak metabolismus.

CHCETE UTLUMIT CHUTĚ NA SLADKÉ?
Uvařte si čokoládové mléko s vanilkou a skořicí. Můžete použít klidně mandlové, rýžové nebo jiné rostlinné mléko. 250 ml mléka smíchejte s čajovou lžičkou kvalitního kakaového prášku, přidejte špetku vanilky a mleté skořice a za stálého míchání zahřejte. Místo kakaového prášku můžete rozpustit 2 čtverečky vysokoprocentní čokolády (min. 70%). Pokud si chcete dopřát nápoj trochu výraznější chuti a zároveň podpořit detox, vyměňte vanilku za kvalitní kurkumu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *